Doğuş Hidrolik

Hakkımızda

1997 yılında faaliyete başlayan DOĞUŞ HİDROLİK PNÖMATİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. gelişen sektörde 20 yılı aşkın süredir, hedefini hep bir adım önde tutarak bugünkü konumuna gelmiş bulunmaktadır. Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, yönetim,mühendislik, satış, servis departmanlarındaki deneyimli kadrosuyla kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayi sektöründe önemli rol oynamaktadır. Hidrolik ve pnömatik ekipmanlar, hidrolik pnömatik ve paslanmaz bağlantı elemanları, vibrasyon sistemleri, hidrolik ve pnömatik silindirler, vakum ekipmanları gibi konularda, müşterilerine temsilcisi olduğu firmalar kanalıyla pek çok hizmet sunmaktadır. Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında petrokimya sanayi, enerji santralleri, çimento sanayi, otomativ sanayi, gıda, makine imalat sanayi, arıtma sanayi gibi pek çok sektör sayabiliriz. Bu sektörlere yönelik; ilke hedefimizden ödün vermeden, kaliteli olanı uygun fiyata satarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz. 

Vizyon

Farklı ve benzersi ürün seçeneklerimiz, zamanında , doğru ve kaliteli hizmet sunmamız, yenilikçi çalışmalarımızla fark yaratarak müşteri memnuniyetini maksimumda tutan sektörün önde gelen firmalarından birisi olmak.

Misyon

Pazarda, kaliteli ürünlerimiz, tecrübeli satış ve satış sonrası desteğimiz ile bütün müşterilerimize benzersiz imkanlar ve avantajlar sunmak.

Firmamızın Temsilciliğini Yaptığı

Markalar

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Bültene Abone Ol

Bizden gelen haberler ve kampanyalarla ilgili bilgi almak için bültenimize abone olun.